Televisió

Programació

Dimarts, 14 juliol de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.10
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.05
L'inspector Gadget
Infantils
12.18
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
La coquina de Isla Canela
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Pagre a la sal/Xatorejo
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.30
Bricoheroes
Com decorar per Nadal i com fer instruments per Nadal
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.09
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
El Pèndol Artista
Altres
20.57
Léonard
Infantils
21.22
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Sense ficció
Documentals
22.10
Sense ficció: Entre el cel i la terra. La guerra d
Pel·lícules
23.15
Més 324
Altres
00.25
Notícies 3/24
Informatius
02.30
El gran dictat
Altres
21.55
Cronos
Caterina de Bora
Documentals
22.10
Xoc d'anhels 1918-1939
Sobreviure
Documentals
22.55
Arròs covat
Arròs amb llamàntols i una gamba
Sèries
23.50
Cronos
Caterina de Bora
Documentals
00.25
Xoc d'anhels 1918-1939
Sobreviure
Documentals
01.10
Els habitants de la fi del món
Austràlia: Jim Alston
Documentals
02.00
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Islàndia. De Reykjavik al far de Bjargtangar
Documentals
02.45
L'aventura del Catalunya
Documentals
03.10
Xarxa natura
Beseit
Documentals
04.10
Xarxa natura
Catllaràs
Documentals
04.15
L'illa del tresor
Lluís Homar
Altres
04.20
24h Europa. The Next Generation
07:00-08:00
Altres
04.50
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Comando al sol
De macizos y calas
Altres
22.05
Españoles en el mundo
Altres
23.05
La noche en 24 horas
Informatius
01.40
Noticias 24 horas
Informatius
03.25